להורדה של מסמך העקרונות בגרדסת PDF להדפסה

*האיגוד הישראלי של אדריכלי נוף (להלן האיגוד) לקח על עצמו לקדם ולפרסם כלי מדידה לאדריכלות נוף מקיימת, מסמך רב-תחומי המציע שיפוט להיבטים של קיימות בתחום המרחב הציבורי הפתוח ובתחום התשתיות. מסמך זה הינו טיוטת עבודה ונתון לשינויים. יובהר שלאיגוד ולכל אחד מהמתנדבים אשר תרמו לגיבוש המסמך, אין אחריות משפטית ואחרת המתייחסת לדיוק, לשלמות ו/או לשימושיות של המידע. השימוש בהמלצות תכנון אלו הוא על דעת המשתמש בלבד.

לשאלות ופרטים נוספים

אדריכלית-נוף תמר דראל-פוספלד

אדריכלית-נוף לוטם סגל

אדריכל-נוף חצב יפה

צוות כלי המדידה

האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף

מה אנחנו עושים?

כלי המדידה לאדריכלות נוף מקיימת™ הוא כלי עבודה רב-תחומי, חדשני וייחודי להטמעת עקרונות הקיימות והבנייה הירוקה במיזמי פיתוח במרחב העירוני, בתשתיות ובשטחים פתוחים בישראל. הכלי עתיד למדוד  את רמת הקיימות של התכנון או המיזם תוך ניהול תהליך הערכה מהיר ונגיש. הכלי מיועד לכלל העוסקים בתכנון עיצוב וקידום של מיזמי פיתוח ותשתית, ביניהם: אדריכלי נוף, אדריכלים, חברי תעשיית התכנון והבנייה, נושאי תפקידים ברשויות מקומיות ובמשרדי ממשלה ומנהלי מיזמים. 

 

מטרת הכלי

כלי המדידה לאדריכלות נוף מקיימת™ הוא מיזם דגל של האיגוד הישראלי של אדריכלי הנוף (ע"ר) אשר מקודם מתוך התפיסה כי פיתוח בר-קיימה הוא הדרך היחידה להשגת תכנון הממקסם איכויות אקולוגיות, חברתיות וכלכליות. הכלי מציע דרך התמודדות עם אתגרים חברתיים ואקלימיים בני זמננו ווידוא הטמעת ערכים אלו במיזמים.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now